همکار محترم:

با توجه به نوسانات بازار خواهشمند است  از بخش ثبت سفارش در منوی اصلی، در عرض چند ثانیه نسبت به سفارش خود اقدام فرمایید.

 

 

لينک کوتاه اين مطلب :

اضافه شدن قابلیت‌های جدید و مهم به اینستاگرام

همکارآی تی : اینستاگرام

زمانی که اینستاگرام دلایل ریپورت شدن را به شما علام می‌کند درخواست بررسی مجدد بدهید و این شرکت موظف است تا دوباره نگاهی به پرونده شما بیاندازد.

همکارآی تی: اینستاگرام

به گزارش همکار آی تی، مطمئنا هک شدن یا غیرفعال شدن حساب کاربری اینستاگرام بدون هیج دلیلی با توجه به عدم شفافیت شبکه‌های اجتماعی امری معمول است. با این حال اینستاگرام در حال تلاش است تا مراحل رسیدگی به گزارش کاربران و فعال کردن حساب‌های غیرفعال شده را شفاف‌تر کند. Support Request ویژگی جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا علاوه بر مشاهده وضعیت گزارش خود، به تاریخچه گزارش‌های قبلی خود نیز دسترسی پیدا کنند. ضمن اینکه این امکان را می‌دهد تا کسانی را که علیه شما به اینستاگرام گزارشی ارسال کرده‌اند را بی‌صدا، بلاک، محدود و یا آنفالو کنید.

علاوه بر این شما می‌توانید زمانی که اینستاگرام دلایل ریپورت شدن را به شما اعلام می‌کند درخواست بررسی مجدد بدهید و این شرکت موظف است تا دوباره نگاهی به پرونده شما بیاندازد. طبق اعلام اینستاگرام این ویژگی خاص در هفته‌های آینده برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد. بسیاری از کاربران اینستاگرام معتقدند حساب آنها بدون هیچ دلیل موجهی غیرفعال شده است. برای حل این مسئله اینستاگرام ویژگی جدیدی را در هفته‌های آتی ارائه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد مستقیما از طریق اپلیکیشن درخواست تجدید نظر کنند.

اگر حساب کاربری شما غیرفعال شده است، می‌توانید در صفحه ورود بر روی گزینه درخواست تجدید نظر بزنید و در صفحه باز شده دلایل خود را که معتقد هستید اینستاگرام در بستن حساب شما اشتباه کرده است را بیان کنید و درخواست بررسی نمایید. مانند ویژگی‌های قبلی، این قابلیت نیز در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

قابلیت های جدیدی اینستاگرام
  • آیا مطلب قابلیت های جدیدی اینستاگرام برای شما مفید بود؟
۵.۰

خلاصه

زمانی که اینستاگرام دلایل ریپورت شدن را به شما علام می‌کند درخواست بررسی مجدد بدهید و این شرکت موظف است تا دوباره نگاهی به پرونده شما بیاندازد.

Sending
User Rating ۵ (۱ vote)
Comments Rating ۰ (۰ reviews)

پاسخی بگذارید