لينک کوتاه اين مطلب :

امنیت بالا با اس اس دی های ای دیتا سری ADATA ISSS333

امنیت بالا با اس اس دی های ای دیتا سری ADATA ISSS333

ADATA سری جدیدی از SSDهای جان سخت رده صنعتی خود را معرفی کرد. درایوهای ۲٫۵ اینچی سری ISSS333 با بهره گیری از رابط SATA III با پهنای باند ۶ گیگابیت بر ثانیه در دو گونه با بهره گیری از تراشه های حافظه ۳D MLC و ۳D TLC عرضه می شود. این SSDها در برابر دمای بالا، لرزش و ضربه که در محیط های صنعتی حیاتی است، مقاوم هستند.

مدل های مجهز به تراشه های MLC در ظرفیت های ۱۲۰گیگابایت الی ۱ ترابایت و مدل های مجهز به تراشه های TLC  در ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت الی ۱ ترابایت عرضه می شوند.

از کنترلر گرفته تا برد PCB و دیگر اجزای استفاده شده، SSDهای سری ISSS333 برای استفاده در محیط های خشن آن هم تحت شرایط طاقت فرسا طراحی شده اند. این SSDها قادر به تحمل دمای منفی ۴۰ درجه تا ۹۰ درجه سلسیوس، لرزش تا ۲۰G و تحمل ضربه ۱۵۰۰Gبر ۰٫۵ میلی ثانیه هستند. همچنین سری ISSS333 قادر به کار در رطوبت ۵ الی۹۵ درصد است.

این SSDها به موتور تصحیح خطا LDPC ECC مجهز هستند که قادر به رفع اغلب خطاهای احتمالی است و به افزایش دوام و طول عمر آنها کمک می کند. سرعت خواندن و نوشتن متوایلی ISSS333 به ترتیب به ۵۶۰ و ۵۳۰ مگابایت بر ثانیه می رسد. متوسط فاصله خرابی این درایوها ۲ میلیون ساعت برآورد شده است.

پاسخی بگذارید