همکار محترم:

با توجه به نوسانات بازار خواهشمند است  از بخش ثبت سفارش در منوی اصلی، در عرض چند ثانیه نسبت به سفارش خود اقدام فرمایید.

 

 

لينک کوتاه اين مطلب :

تصاحب حدود ۱۰ درصد از کل تراکنش‌های مالی دنیا تا سال ۲۰۲۵ توسط اپل پی

همکار آی تی: سرویس اپل پی

تیم کوک مدیر اجرائی اپل در ماه ژانویه امسال گفت که تراکنش‌های سرویس اپل پی نسبت به سال گذشته دو برابر شده و از ۱۵ میلیارد تراکنش گذشته است.

به گزارش همکار آی تی، سرویس اپل پی (Apple Pay) می‌تواند یک روش راحت برای انجام پرداخت‌ها باشد. به همین خاطر است که تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند میزان استفاده از این قابلیت پرداخت موبایلی اپل، در پنج سال آینده دو برابر خواهد شد.

بنا به گزارش اخیر موسسه تحقیقاتی برنشتاین (Bernstein)، تا سال ۲۰۲۵ میلادی، ۱۰ درصد از کل تراکنش‌های مالی دنیا، از طریق سرویس اپل پی انجام خواهد شد. طبق این گزارش، هم اکنون حدود ۵ درصد از تراکنش‌های کارت اعتباری با این سرویس صورت می‌گیرد.

در گزارش آمده است که دلایلی زیادی برای نگرانی از تلاش‌های اپل برای بر هم زدن اکوسیستم پرداخت‌ها وجود دارد.

تیم کوک مدیر اجرائی اپل در ماه ژانویه امسال گفت که تراکنش‌های سرویس اپل پی نسبت به سال گذشته دو برابر شده و از ۱۵ میلیارد تراکنش گذشته است.

اپل در ماه سپتامبر سال گذشته با عرضه کارت اعتباری خودش، گام بزرگی برای تبدیل شدن به یک مرکز مالی برداشت. اپل کارت (Apple Card)، که در ابتدا بر روی آیفون‌ها ارائه شده است، مزیت‌های بسیار زیادی را برای کسانی که با محصولات و سرویس‌های اپل سر و کار دارند فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/

سرویس اپل پی
  • آیا مطلب سرویس اپل پی برای شما مفید بود؟
۵.۰
Sending
User Rating ۰ (۰ votes)
Comments Rating ۰ (۰ reviews)

پاسخی بگذارید