همکار محترم:

با توجه به نوسانات بازار خواهشمند است  از بخش ثبت سفارش در منوی اصلی، در عرض چند ثانیه نسبت به سفارش خود اقدام فرمایید.

 

 

لينک کوتاه اين مطلب :

تولید انحصاری بازی ترسناک توسط سونی

کنسول بازی سونی مدل Playstation 4 Slim Region 2 ظرفیت 1 ترابایت

به تازگی یکی از سازندگان عناوین رایانه‌ای اعلام کرد که سونی در حال کار روی عنوانی انحصاری و ترسناک است.

پایان تیتر: پلی استیشن4

به گزارش همکار آی تی، شرکت سونی به واسطه عرضه عناوین انحصاری رده بالا برای کنسول‌های خود توانسته است به محبوبیتی بسیار زیاد بین گیمرها دست پیدا کند. در حال حاضر کنسول PS4 این شرکت پرفروش‌ترین کنسول در نسل فعلی کنسول‌ها است که ماه‌های پایانی عمر خود را طی می‌کند و سونی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک از نسل جدید کنسول خود با نام PS5 پرده برداری کند. در عناوین انحصاری کنسول PS4، اکثرا نام استودیو سونی  یعنی استودیو Sony Worldwide به چشم می‌خورد و به نوعی این استودیو بسیار بزرگ در ساخت تمام عناوین انحصاری شرکت سونی مشارکت دارد.

اما به تازگی اخباری در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد قرار است در آینده نام این استودیو را بیشتر ببینیم؛ این خبر به معنای ساخت عناوین انحصاری بسیار زیاد از سوی شرکت سونی خواهد بود که برای نسل بعدی کنسول‌ این شرکت قرار است وارد بازار شود.

همکار آی تی: پلی استیشن PS5

 یکی از سازندگان عناوین رایانه‌ای اعلام کرد که سونی در حال حاضر روی یک عنوان جدید ترسناک کار می‌‌کند که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از آن منتشرنشده است و نمی‌توان درباره داستان آن نظر داد. اما چیزی که درباره این بازی می‌توان حدس زد، احتمالا ساخت آن به عهده تیم‌های SIE Japan Studio و Gravity Rush خواهد بود و Keiichiro Toyama مسئولیت کارگردانی این بازی را برعهده خواهد داشت. تویاما، کارگردان عناوینی نظیر مجموعه Silent Hill و Forbidden Siren 2 نیز بوده است.

این اولین باری نیست که خبر ساخت عنوانی جدید از استودیو SIE Japan در فضای مجازی منتشر می‌شود که بیشتر آن‌ها هیچ وقت ساخته نشدند اما ظاهرا می‌توان روی ساخت این عنوان حساب ویژه‌ای باز کرد چرا که یکی از سازندگان معتبر بازی‌های رایانه‌ای این خبر را منتشر کرده است. با این حال باید در آینده‌ای نزدیک منتظر اعلام رسمی شرکت سونی درباره ساخته شدن این بازی باشیم و تا آن زمان نمی‌توان درباره این عنوان نظر قطعی داد.

انتهای پیام/

پلی استیشن
  • نظر شما در مورد این مقاله چیست؟
۵.۰

خلاصه

به گزارش همکار آی تی، شرکت سونی به واسطه عرضه عناوین انحصاری رده بالا برای کنسول‌های خود توانسته است به محبوبیتی بسیار زیاد بین گیمرها دست پیدا کند. در حال حاضر کنسول PS4 این شرکت پرفروش‌ترین کنسول در نسل فعلی کنسول‌ها است که ماه‌های پایانی عمر خود را طی می‌کند و سونی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک از نسل جدید کنسول خود با نام PS5 پرده برداری کند. در عناوین انحصاری کنسول PS4، اکثرا نام استودیو سونی یعنی استودیو Sony Worldwide به چشم می‌خورد و به نوعی این استودیو بسیار بزرگ در ساخت تمام عناوین انحصاری شرکت سونی مشارکت دارد.

Sending
User Rating ۵ (۱ vote)
Comments Rating ۰ (۰ reviews)

پاسخی بگذارید