همکار محترم:

با توجه به نوسانات بازار خواهشمند است  از بخش ثبت سفارش در منوی اصلی، در عرض چند ثانیه نسبت به سفارش خود اقدام فرمایید.

 

 

لينک کوتاه اين مطلب :

فعال شدن حالت تاریک برای وب سایت ها با نسخه اندرویدی گوگل کروم

همکار آی تی: گوگل کروم تاریک

شرکت گوگل بر روی قابلیتی برای کروم کار می‌کند که به کاربران اجازه خواهد داد تا حالت تاریک را بر روی وب‌سایت‌ها اعمال کنند. این قابلیت، از تنظیمات سیستمی تبعیت خواهد کرد

همکار آی تی:  گوگل کروم تاریک

به گزارش همکار آی تی، گوگل مدت‌ها برای ارائه حالت تاریک (Dark Mode) برای مرورگر کروم تلاش می‌کرد و سال گذشته توانست آن را برای اندروید و کامپیوترهای شخصی عرضه کرد.

حالا این شرکت بر روی قابلیتی برای کروم کار می‌کند که به کاربران اجازه خواهد داد تا حالت تاریک را بر روی وب‌سایت‌ها اعمال کنند. این قابلیت، از تنظیمات سیستمی تبعیت خواهد کرد، بنابراین تنها در صورت فعال‌سازی آن بر روی دستگاه اندرویدی یا کامپیوتر، بر روی وب‌سایت‌ها اعمال خواهد شد. این ویژگی در حال حاضر در نسخه Canary کروم برای دستگاه‌های اندرویدی قابل دسترس است. اگر از گوگل کروم Canary استفاده می‌کنید، شما می‌توانید به آدرس chrome://flags رفته و بعد از جستجو، فلگ “Darken websites checkbox in the themes Settings” را فعال کنید. سپس به مسیر Settings > Themes رفته و گزینه “Darken websites” را فعال کنید. این قابلیت هم اکنون بر روی کامپیوترهای شحصی قابل دسترس است و حالا برای اندروید هم عرضه شده است.

قابلیت جدید برای کسانی که مرورگری زیادی بر روی گوشی انجام می‌دهند و نمی‌خواهند چشم‌های‌شان اذیت شود، بسیار مفید است. این ویژگی در حال حاضر در مرحله تست قرار دارد  و به زودی برای عموم منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

ایجاد حالت تاریک وبسایت برای گوگل کروم
  • آیا مطلب ایجاد حالت تاریک وبسایت برای گوگل کروم برای شما مفید بود؟
۵.۰

خلاصه

شرکت گوگل بر روی قابلیتی برای کروم کار می‌کند که به کاربران اجازه خواهد داد تا حالت تاریک را بر روی وب‌سایت‌ها اعمال کنند. این قابلیت، از تنظیمات سیستمی تبعیت خواهد کرد

Sending
User Rating ۵ (۱ vote)
Comments Rating ۰ (۰ reviews)

پاسخی بگذارید