افزایش فروش مانیتور گیمینگ در سال ۲۰۱۸ میلادی

فروش مانیتورهای منحنی گیمینگ (مانیتورهای با ابعاد و وضوح بالا و در حالت ویژه تر مانیتورهای منحنی) در سال ۲۰۱۹ میلادی افزایش چشمگیری داشته است.

بر اساس گزارش WitsView انتظار میرود تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی بیش از ۵٫۱ میلیون مانیتور مخصوص گیمینگ در سراسر جهان به فروش برسد.

توسعه صنعت بازی سازی طی سالهای اخیر و توجه شرکت های بازی سازی به افزایش کیفیت بازیها و همچنین افزایش مخاطبین این سرگرمی محبوب باعث گردیده که بازار فروش مانیتورها و سایر سخت افزارهای مرتبط به بازیهای راینه ای افزایش فروش قابل توجهی داشته باشند.

در رتبه بندی فروش مانیتورهای گیمینگ، شرکتهای Asus و Acer رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند و در رده های بعد سامسونگ و BenQ پرفروشترین شرکتهای سازده مانیتورهای گیمینگ بوده اند.

در کنار این موضوع جالب توجه است که اخیرا فروش مانیتورهای دارای انحنا نیز به شدت افزایش داشته است. پیش بینی شده است در سال آینده شرکت سامسونگ، حدود ۹۵ درصد از تولید خود در زمینه مانیتورهای ویژه بازیهای رایانه را به ساخت انواع مدلهای مانیتور منحنی اختصاص دهد.

انتظار میرود فروش مانیتورهای گیمینگ تخت نسبت به مانیتورهای منحنی شکل (دارای انحنای صفحه نمایش) از ۷۷ درصد به ۴۶ درصد کاهش یابد.

آنیتا وانگ، مدیر تحقیقات ارشد WitsView، خاطرنشان می کند که موج خرید مانیتورهای گیمینگ برای استفاده در گیم نت های چین طی سال گذشته بی سابقه بوده است.

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید